Het team

Tijdens onze consultaties nemen we uit respect voor onze cliƫnten geen telefoons op, hierdoor zijn we soms moeilijker bereikbaar. Laat gerust je naam en telefoonnummer achter op onze voicemail en we zullen je terug contacteren. Je kan ons ook steeds contacteren via mail of via het contactformulier.

Silke De Roeck

Coƶrdinator Sleutelbos
Relatietherapeute
Psychotherapeute volwassenen

0477 81 37 26 | silke@sleutelbosninove.be

Meer over Silke

Sara Oldenhof

Psycholoog Volwassenen

0486 46 67 63 | sara@sleutelbosninove.be

Meer over Sara

Els Thibau

Orthopedagoge | Psychotherapeute volwassenen

0479 65 07 87 | els@sleutelbosninove.be

Meer over Els

Lysa Murekatete

Psychotherapeute volwassenen

0486 72 61 07 | lysa@sleutelbosninove.be

Meer over Lysa

Leentje Keppens

Kinder- en jongerenpsycholoog

0468 58 28 34 | leentje@sleutelbosninove.be

Meer over Leentje

Mariska De Graeve

Psychologisch consulent | Hippotherapeute

0456 18 38 54 | mariska@sleutelbosninove.be

Meer over Mariska

Annelore De Saegher

Logopediste

0478 42 38 29 | annelore@sleutelbosninove.be

Meer over Annelore

Jasmien Jacobs

Seksuologe | Klinisch seksuoloog VVS in opleiding Orthopedagoge | Studiebegeleiding

0477 66 09 01 | jasmien@sleutelbosninove.be

Meer over Jasmien

Glenn Van Nuffel

Loopbaancoach | Stress- en burn-out coach |Fitcoach

0472 31 33 52 | glenn@sleutelbosninove.be

Meer over Glenn

Katrien Dekrick

Ergotherapeute | Studiebegeleidster

0496 64 49 57 | katrien@sleutelbosninove.be

Meer over Katrien