Het team

Tijdens onze consultaties nemen we uit respect voor onze cliënten geen telefoons op, hierdoor zijn we soms moeilijker telefonisch bereikbaar.

Wens je een afspraak te maken of meer informatie? Vul het contactformulier in of mail naar info@sleutelbosninove.be. Wij contacteren jou zo spoedig als mogelijk.

Silke De Roeck

Coördinator Sleutelbos
Relatietherapeute
Psychotherapeute volwassenen

0477 81 37 26 | silke@sleutelbosninove.be

Meer over Silke

Sara Oldenhof

Psycholoog Volwassenen

0486 46 67 63 | sara@sleutelbosninove.be

Meer over Sara

Els Thibau

Orthopedagoge | Psychotherapeute volwassenen

0479 65 07 87 | els@sleutelbosninove.be

Meer over Els

Lysa Murekatete

Psychotherapeute volwassenen

0486 72 61 07 | lysa@sleutelbosninove.be

Meer over Lysa

Leentje Keppens

Kinder- en jongerenpsychologe | Psychotherapeute

0468 58 28 34 | leentje@sleutelbosninove.be

Meer over Leentje

Anneleen Demedts

Kinder- en jongerenpsychologe | Psychotherapeute (afspraken mogelijk vanaf augustus 2021)

0472 76 92 15 | anneleen@sleutelbosninove.be

Meer over Anneleen

Mariska De Graeve

Psychologisch consulent | Hippotherapeute

0456 18 36 54 | mariska@sleutelbosninove.be

Meer over Mariska

Annelore De Saegher

Logopediste

0478 42 38 29 | annelore@sleutelbosninove.be

Meer over Annelore

Jasmien Jacobs

Seksuologe | Klinisch seksuoloog VVS in opleiding Orthopedagoge | Psychotherapeute i.o. (start 2021)

0477 66 09 01 | jasmien@sleutelbosninove.be

Meer over Jasmien

Glenn Van Nuffel

Loopbaancoach | Stress- en burn-out coach |Fitcoach

0472 31 33 52 | glenn@sleutelbosninove.be

Meer over Glenn

Katrien Dekrick

Ergotherapeute

0496 64 49 57 | katrien@sleutelbosninove.be

Meer over Katrien

Lise Van Goethem

Logopediste

0476 01 69 64 | lise@sleutelbosninove.be

Meer over Lise