Het team

Tijdens onze consultaties nemen we uit respect voor onze cliënten geen telefoons op, hierdoor zijn we soms moeilijker bereikbaar.
Wens je een afspraak te maken? Vul ons contactformulier in of mail naar info@sleutelbosninove.be. Wij contacteren jou zo spoedig als mogelijk.

Silke De Roeck

Coördinator Sleutelbos
Relatietherapeute
Psychotherapeute volwassenen

0477 81 37 26 | silke@sleutelbosninove.be

Sara Oldenhof

Psycholoog Volwassenen

0486 46 67 63 | sara@sleutelbosninove.be

Els Thibau

Orthopedagoge - Psychotherapeute volwassenen

0479 65 07 87 | els@sleutelbosninove.be

Lysa Murekatete

Psychotherapeute volwassenen

0486 72 61 07 | lysa@sleutelbosninove.be

Leentje Keppens

Kinder- en jongerenpsycholoog

0468 58 28 34 | leentje@sleutelbosninove.be

Mariska De Graeve

Psychologisch consulent - Hippotherapeute

0456 18 38 54 | mariska@sleutelbosninove.be

Annelore De Saegher

Logopediste

0478 42 38 29 | annelore@sleutelbosninove.be

Lise Van Goethem

Lise Van Goethem

Logopediste

0476 01 69 64 | lise@sleutelbosninove.be

Jasmien Jacobs

Seksuologe-Klinisch seksuoloog VVS in opleiding Orthopedagoge-Studiebegeleiding

0477 66 09 01 | jasmien@sleutelbosninove.be

Glenn Van Nuffel

Loopbaancoach - Fitcoach

0472 31 33 52 | glenn@sleutelbosninove.be

Katrien Dekrick

Ergotherapeute - Studiebegeleidster

0496 64 49 57 | katrien@sleutelbosninove.be