Het team

Tijdens onze consultaties nemen we uit respect voor onze cliënten geen telefoons op, hierdoor zijn we soms moeilijker telefonisch bereikbaar.

Wens je een afspraak te maken of meer informatie? Vul het contactformulier in of mail naar info@sleutelbosninove.be. Wij contacteren jou zo spoedig als mogelijk.

Silke De Roeck

Coördinator Sleutelbos | Relatietherapeute | Gezinstherapeute| Psychotherapeute volwassenen

0477 81 37 26 | silke@sleutelbosninove.be

Meer over Silke

Sara Oldenhof

Psycholoog Volwassenen

0486 46 67 63 | sara@sleutelbosninove.be

Meer over Sara

Els Thibau

Orthopedagoge | Psychotherapeute volwassenen

0479 65 07 87 | els@sleutelbosninove.be

Meer over Els

Glenn Van Nuffel

Loopbaancoach | Stress- en burn-out coach |Fitcoach

0472 31 33 52 | glenn@sleutelbosninove.be

Meer over Glenn

Karen Hallemans

Psychotherapeute

0473 43 03 02 | karen@sleutelbosninove.be

Meer over Karen

Kathleen Vander Cruyssen

Klinisch psycholoog | Psychodiagnostiek kinderen en jongeren

0456 20 94 50 | kathleen@sleutelbosninove.be

Meer over Kathleen

Anneleen Demedts

Kinder- en jongerenpsychologe | Psychotherapeute

0472 76 92 15 | anneleen@sleutelbosninove.be

Meer over Anneleen

Mariska De Graeve

Psychologisch consulent | Hippotherapeute

0456 18 36 54 | mariska@sleutelbosninove.be

Meer over Mariska