Team

 

Silke De Roeck

Coördinator Sleutelbos
Psychotherapeute volwassenen
Relatie en gezinstherapeute

Tel. 0477 81 37 26

silke@sleutelbosninove.be

Contacteer ons

Annelore De Saegher

Logopediste

Lena Vanderheyden

Ergotherapeute

Inge De Boeck

Familiaal en sociaal bemiddelaar
Bemiddeling bij conflicten aan het levenseinde

Tel. 0478 42 38 29

annelore@sleutelbosninove.be

Tel. 0494 49 71 22

lena@sleutelbosninove.be

Tel. 0495 24 14 65

inge@sleutelbosninove.be

     
     
     
 Ilse Verckens

Gezondheidscoach – Voedingsdeskundige
SANAcoach

Jasmien Jacobs

Seksuologe / Klinisch seksuoloog VVS in opleiding
Orthopedagoge / Studiebegeleiding

Bart Van De Water

Orthopedagoog
Diagnostiek en begeleiding kinderen en jongeren
(ADHD, ASS, ADD, gedragsmoeilijkheden,…)

Tel. 0477 75 18 33

ilse@sleutelbosninove.be

 

Tel. 0477 66 09 01

jasmien@sleutelbosninove.be

Tel. 0468 00 92 80

bart@sleutelbosninove.be

     
     
     
Leentje Keppens

Kinder- en jongerenpsycholoog

 

Sara Oldenhof

Psycholoog Volwassenen

 

Adinda De Cooman

Loopbaan- en studiekeuzebegeleidster
Stress en burn-out (werksituatie) coach
Relaxatietherapeute

Tel. 0468 58 28 34

leentje@sleutelbosninove.be

Tel. 0486 46 67 63

sara@sleutelbosninove.be

Tel. 0486 12 59 86

adinda@sleutelbosninove.be

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren