Team

Tijdens onze consultaties nemen uit respect voor onze cliënten geen telefoons op, hierdoor zijn we soms moeilijker bereikbaar. Laat gerust je naam en telefoonnummer achter op onze voicemail en we zullen je terug contacteren. Je kan ons ook steeds contacteren via mail of via het contactformulier.

 

 

Silke De Roeck

Coördinator Sleutelbos
Psychotherapeute volwassenen
Relatie en gezinstherapeute

Tel. 0477 81 37 26

silke@sleutelbosninove.be

Annelore De Saegher

Logopediste

Lena Vanderheyden

Ergotherapeute

Inge De Boeck

Familiaal en sociaal bemiddelaar
Bemiddeling bij conflicten aan het levenseinde

Tel. 0478 42 38 29

annelore@sleutelbosninove.be

Tel. 0494 49 71 22

lena@sleutelbosninove.be

Tel. 0495 24 14 65

inge@sleutelbosninove.be

     
     
     
Adinda De Cooman

Stress en burn-out (werksituatie) coach
Studiekeuzebegeleidster
Relaxatietherapeute

Jasmien Jacobs

Seksuologe / Klinisch seksuoloog VVS in opleiding
Orthopedagoge / Studiebegeleiding

Bart Van De Water

Orthopedagoog
Diagnostiek en begeleiding kinderen en jongeren
(ADHD, ASS, ADD, gedragsmoeilijkheden,…)

Tel. 0486 12 59 86

adinda@sleutelbosninove.be

 

Tel. 0477 66 09 01

jasmien@sleutelbosninove.be

Tel. 0468 00 92 80

bart@sleutelbosninove.be

     
     
Leentje Keppens

Kinder- en jongerenpsycholoog

Sara Oldenhof

Psycholoog Volwassenen

Els Thibau

Orthopedagoge 
Psychotherapeute io volwassenen

Tel. 0468 58 28 34

leentje@sleutelbosninove.be

Tel. 0486 46 67 63

sara@sleutelbosninove.be

Tel. 0479 65 07 87

els@sleutelbosninove.be

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren